אימון בארגונים

בעולם העסקים של היום, חברות וארגונים בארץ ובעולם מבינים כי הדרג הניהולי, הבכיר והזוטר גם יחד, הם מנוע הצמיחה של הארגון.  ההבנה הגוברת כי יש להשקיע במנהלים על מנת לשמר אותם יצרה תוכניות תגמול משמעותיות, מערכי הדרכה ופיתוח מנהלים וכן פעולות העצמה, גיבוש וכיף. 

רוב הארגונים מבינים כי הצורך לבצע שינויים והתאמות למצבי שוק חדשים, תוך הבנה "שהגבינה זזה", דורש תוכנית שימור איכותית והקניית כלים באופן מובנה ושיטתי.

ל- 3DotsOps מתודולוגיות אימון מנהלים מהמתקדמות בעולם, תוכניות המעניקות לכל מנהל אימון מותאם אישית, הן לאדם ולסגנון הניהולי שלו והן לסיטואציה עמה יש לו צורך להתמודד. החברה, המתמחה באימון מנהלים, מעניקה ידע וכלים רגשיים ופרקטיים להתמודדות עם אתגרי הניהול, עם שינויים בסביבה העסקית, קבלת שינויים פנים ארגוניים וכד' ומהווה כלי תומך ובלתי נפרד מן היעוץ והליווי התפעולי.

בסיס האימון הוא רתימת המנהל לתהליכי השינוי והקניית מיומנויות שנדרשות לו להעצמה אישית והצלחה כמנהל. התהליך מתחיל ביעוץ, אך ממשיך באימון אישי ועסקי למנהלים ועובדים בהתאם לצורך. הקואצ'ינג מאפשר את הטמעת השינויים הנדרשים ומבטיח הצלחה תוך שיפור התוצאות העסקיות.

האימון מתבסס על היבטים פרקטיים להם נדרש המנהל בעבודתו, על מנת לרתום אותו ולהשיג את המטרות נקבעת תוכנית פעולה אופרטיבית וסדורה, הכוללת מטרות, יעדים מוחשיים אשר ניתן לכמת ולהשיג בפרק זמן מוגדר. 

תוך כדי התהליך מתקיימת עבודה מנטלית, שבלעדיה לא ניתן להשיג את המטרות. הסרת חסמים, איתור גורמים מעכבים ואמונות מגבילות, העצמת חוזקות, גילוי משאבים ונכסים פנימיים ורתימתם להצלחה האישית, כאדם וכמנהל. כל שלב בתהליך, מקדם את המתאמן להשגת היעד שהוגדר בתחילת האימון.

מבין לקוחותינו

השאירו פרטים ונחזור אליכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם

Oparation In Action

טלפון

076-5403147

דוא״ל

office@3do.co.il

פייסבוק

ייעוץ, ליווי, ואימון תפעולי 3DotsOps

נגישות