ייעוץ ניהולי, תפעולי ולוגיסטי 

3DotsOps מספקת שירותי יעוץ לחברות וארגונים גדולים המבקשים להתייעל, לשפר את המערך התפעולי, ולקבל חוות דעת של מומחה מוביל בתחום.  רואי פרויליך, הנו אחד היועצים הבכירים במשק, המתמחה בייעוץ לחברות בעלות אופרציה תפעולית מורכבת ומערכי לוגיסטיקה גדולים.

היעוץ מתבצע מול הנהלות בכירות בארגונים מובילים במטרה לספק להם שיטות, כלים ופתרונות לשיפור ביצועים והגדלת הערך והרווחיות. העבודה מתמקדת באבחון מערכי התפעול והלוגיסטיקה וניתוח מקצועי הסוקר את ההתנהלות, המדיניות והנהלים מול הרצוי והנדרש אל מול הביצוע בשטח. 

ארגון ושיטות 

בחינת האו"ש בארגון, תוך בדיקה שיטתית של ייעול השימוש במשאבי הארגון. בחינת המצב הקיים והגשת המלצות לשיפור שיטות העבודה,דרך איתור צווארי הבקבוק בארגון, התייעלות ארגונית, חסכון במשאבים כגון חומרים, מכונות, כח אדם וכד'. היעוץ כולל ניתוח תהליכים, שיפור שיטות והמלצה לתהליכים ונהלי עבודה מעודכנים, מתן פתרונות ברמת מאקרו ומיקרו בנושאי ההון האנושי ושיטות שכר תגמול ועידוד.

יעוץ לוגיסטי 

בחינת מערך הלוגיסטיקה בארגון, כולל מחסנים, מרלו"ג, אחסנה, מערכת שינוע, הפצה וכד' לאחר גיבוש הממצאים, מעניקה החברה תוכנית לשדרוג מערכי הלוגיסטיקה, שיטות פעולה ונהלי עבודה אשר מייעלים את הפעילות, מקטינים את ההוצאות ובסופו של דבר מגדילים את הערך והרווח לחברה. 

שרשרת אספקה (SCM)  

בדיקה מקיפה של שרשרת האספקה, לרבות, תכנון וניהול כלל הפעילויות הכרוכות בתחום, כולל make or buy, רכש, מלאי, מחסנים וניהול הלוגיסטיקה בארגון. גיבוש והכנה של  מסמך Gap analysis הסוקר את העבודה בפועל מול המלצות ליישום. המטרה היא לייצר מדיניות ואסטרטגיה סדורה המקיפה את כלל השחקנים בשרשרת האספקה (יצרנים, ספקים, לקוחות וכד') זאת במטרה לשפר את התנהלות שרשרת האספקה, לרבות: תכנון רכש, מלאי והפצה; זמינות מלאי בנקודות מכירה, טיוב העבודה במחסנים, ניהול הביקוש וההיצע ולאורך שרשרת האספקה כולה.

ניהול מלאי 

חברות רבות מתמודדות עם סוגיית ניהול המלאים. מדובר על עסק יצרני, קמעונאי, יבואנים ועוד, כל מי שעוסק במכירות של מוצרים חייב לנהל את המלאים שלו בצורה יעילה ומדוקדקת. מאחר שזהו מרכיב קריטי בשורת ההוצאות כל סטייה או אי סדרים עלולים להשפיע באופן משמעותי על ההיבטים העסקיים ועל המאזן החשבונאי. היעוץ בנושאי ניהול מלאי כולל סקירת מערך המלאים ואופן ניהולם, גיבוש מדיניות ואסטרטגיה כוללת לניהול מלאים והממשקים עם מערכות המידע הארגוניות.

ניהול רכש 

המושג רכש קיים בכל ארגון, קטן כגדול. ככל שמדובר על ארגונים גדולים ומורכבים מערך הרכש נמצא בליבת העסק ומהווה משקל כבד על ההוצאות העסקיות ועל שורת הרווח. 

היעוץ אותו מעניקה החברה, בוחן את מדיניות הרכש, הביצועים, המדדים והיעדים הנדרשים לתמיכה בתוכנית המכירות של הארגון. כמו כן נבחנת דרך ההתנהלות של הפונקציה האחראית על הרכש, תוך בחינת השימוש בטכניקות רכש חדישות, תהליכים ונהלים, הן ברמה האסטרטגית והן ברמת הרכש הטקטי. זאת במטרה לייעל תהליכים ולהקטין את ההוצאות באופן משמעותי.

שיפור רווחיות 

הארגונים הגדולים שואפים כל העת לשפר את הביצועים, לקצץ עלויות ולהרוויח יותר. היעוץ פועל סביב שלוש המטרות הללו תוך בחינת הפעילות המהותית של הארגון. היועץ מתמקד באופן התפעולי, לרבות הכנת המלצות לדרכים אפקטיביות לפעולה, מהלכים להתייעלות, קיצוץ בהוצאות וצמיחה ברווחים.

מבין לקוחותינו

השאירו פרטים ונחזור אליכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם

Oparation In Action

טלפון

076-5403147

דוא״ל

office@3do.co.il

פייסבוק

ייעוץ, ליווי, ואימון תפעולי 3DotsOps

נגישות